Reikia pagalbos?
Parašykite mums!
+ 370 645 54556
+ 370 5 262 6093

Tarpininkavimas vykdant turtines prievoles

  1. Tarpininkavimu vykdant turtines prievoles siekiama užtikrinti įsiskolinimųgrąžinimą ne teismo tvarka, netaikant priverstinio pobūdžio priemonių.Tarpininkavimas vykdant turtines prievoles apima priemones, kuriomis siekiama, kad skolininkas gera valia įvykdytų turtinę prievolę ar kad kitais teisėtaisbūdais būtų patenkintas kreditoriaus turtinis reikalavimas.
  2. Teikdamas tarpininkavimo vykdant turtines prievoles paslaugas, antstolis negalitaikyti priemonių, pažeidžiančių ar ribojančių asmens teises.
  3. Tarpininkavimo vykdant turtines prievoles paslauga negali būti teikiama, jeiprievolės įvykdymo terminas nėra pasibaigęs, taip pat tais atvejais, kaikreditorius nepateikia antstoliui dokumentų, patvirtinančių skolininko turtinėsprievolės kreditoriui egzistavimą ir jos dydį.
  4. Jei skolininkas ginčija turtinę prievolę ar jos dydį teisme, tarpininkavimovykdant turtines prievoles paslauga negali būti teikiama, o pradėjus teiktituri būti nutraukta.
  5. Antstolis privalo nedelsdamas informuoti asmenį, kurio prašymu teikiama tarpininkavimovykdant turtines prievoles paslauga, jei paaiškėja, kad dėl skolininko artrečiųjų asmenų veiksmų, skolininko turtinės padėties negalima grąžintiįsiskolinimo ne teismo tvarka, netaikant priverstinio pobūdžio priemonių.
Domina paslauga? Parašykite arba paskambinkite mums! Į viršų